Jest takie miejsce w każdym domu czy mieszkaniu, które powinno być jego wizytówką. Najczęściej jest nim przedpokój – to do niego kierujemy pierwsze kroki po wejściu do lokalu mieszkalnego. Warto więc, jeszcze przed jego aranżacją, dokładnie rozplanować umieszczenie niezbędnych mebli oraz pomyśleć, które z bogatych propozycji na rynku sprawdzą się najlepiej.

Pojemna, wnękowa szafa, to mebel pozostający absolutnym must have w takim wnętrzu. Najczęściej dostępny jest na specjalne zamówienie, choć buszując po znanych i lubianych internetowych sklepach z meblami przekonać się można, że dla chcącego nic trudnego – i takie rozwiązanie również można znaleźć.

Dobrze doba ran szafa będzie więc nie tylko miejscem na wygodne przechowywanie okryć wierzchnich, ale zmieści chociażby i odkurzacz czy inne sprzęty, które należałoby by gdzieś „upchnąć”.

Kolejna ważna kwestia w przedpokoju – wyposażenie wnętrza w szafki na buty i wieszaki. Nierzadko takie rozwiązanie stosuje się już we wnętrzu pojemnej szafy, ale jeśli nie mamy takiej możliwości, warto zainteresować się propozycjami meblowymi dedykowanymi właśnie przedpokojom. W ofercie sklepów znaleźć można bowiem niezbyt duże kompozycje z wieszaków i pojemnych szafek na buty, które nie zajmują zbyt wiele miejsca, ale cieszą maksymalną funkcjonalnością wykorzystania. A do tego wszystkiego – nie są dodatkowo zbyt drogie.

Z kolei stolik, krzesło czy ławeczka, to propozycja już do większego i bardziej obszernego przedpokoju. Nie każdy właściciel własnego „M” może sobie pozwolić na rozwiązanie tego rodzaju.